Rozwijamy się już drugą dekadę

W 2001 roku założycielka Sumatora, Małgorzata Szczyglewska, podejmuje odważną decyzję o otwarciu jednoosobowej działalności gospodarczej na przedmieściach Warszawy. Biuro funkcjonuje od tej pory pod nazwą Biuro Rachunkowe SUMATOR Małgorzata Szczyglewska. Początkowo biuro obsługuje wyłącznie małe podmioty gospodarcze w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

Po 6 latach funkcjonowania działalność rozrasta się, a założycielka decyduje się na zmianę formy prawnej na Sumator Sp. z o.o. Wiąże się to także ze zmianą otoczenia – w tym okresie przenieśliśmy się do nowego biura przy Alejach Jerozolimskich 214, w którym prowadzimy firmę do dziś.

Wraz z rozwojem firmy, dynamicznym przyrostem liczby klientów i współpracowników, a także ciągłym rozszerzaniem zakresu usług, Sumator wdraża nowy system informatyczny COMARCH ERP Optima, profesjonalizując tym samym standardy panujące w firmie.

Do firmy dołącza na stałe Andrzej Szczyglewski, mąż założycielki, wnosząc do spółki wiedzę i doświadczenie wyniesione z ponad 20-letniego stażu w instytucjach finansowych na stanowiskach menedżerskich. Andrzej staje się architektem systemu IT w Sumatorze i od tej pory odpowiada za planowanie strategiczne w firmie.

Rozumiejąc potrzeby szerokiego grona naszych klientów, Sumator decyduje się na poszerzenie swojej oferty o usługi spedycyjne. Głównym kierunkiem organizowanych transportów jest Daleki Wschód – przede wszystkim Chiny, w których się specjalizujemy.

mężczyzna i kobieta w biurze oglądają wyniki finansowe na tablecie

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorcom

Od początku istnienia zajmujemy się sektorem małych i średnich przedsiębiorstw. Wiemy, z jakimi wyzwaniami zmagają się dzisiejsi przedsiębiorcy i mamy gotowe narzędzia oraz rozwiązania, aby im sprostać.

Naszą misją jest zapewnienie dostępu do wysokiej jakości usług rachunkowych oraz doradztwa biznesowego nawet najmniejszym z nich. Codziennie czerpiemy motywację od naszych klientów, którzy są dowodem na to, iż duch przedsiębiorczości jest wciąż żywy.

mężczyzna i kobieta w biurze pracują na laptopie

Zmieniający się świat

W dzisiejszych czasach na rynku jest więcej możliwości biznesowych niż kiedykolwiek indziej, jednak prowadzenie biznesu nigdy nie było tak wymagające. Nieustające zmiany warunków ekonomicznych, regulacyjnych i prawnych, wpływ porządku handlowego na świecie, a także postęp technologiczny stawiają przedsiębiorcom kolejne wyzwania. Aby im sprostać, trzeba reagować szybko. Zrobisz to najskuteczniej z pomocą odpowiednich ludzi, którzy zapewnią Ci doradztwo, jakiego potrzebujesz.

mężczyzna i kobieta w biurze oglądają wyniki finansowe na tablecie

Możesz na nas liczyć

Służymy Ci kompleksowo – od księgowości po optymalizację podatkową; od obsługi kadrowej po legalizację pobytu i pracy; od pomocy w finansowaniu po wsparcie prawne. Zajmiemy się nawet Twoją logistyką. Doradzimy Ci, gdzie tylko tego potrzebujesz i powiemy, jak osiągnąć Twój cel.

Dla ceniących sobie czas i pieniądze.

Choose a location
Sumator
Aleje Jerozolimskie 214
02-486 Warszawa
Aleje Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa
52.190628, 20.918881

Skontaktuj się z nami

Sumator Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 214
02-486 Warszawa

KRS: 0000270086
NIP: 5222832057
REGON: 140797642

© 2020 All Rights Reserved